| MadyMadutza a întrebat:

Buna TPU am un iepure de angora de aproape 3 ani si ieri am primit un motan de o luna (albatru de rusia) si nu stiu cum sa ii fac sa se imprieteneasca. de ieri de cand a venit pisica, iepurele se, comporta ciudat, nu prea mananca si nici nu se mai joaca. E gelos pe motan chiar daca nu i.am acordat atentie motanului. Ce as putea sa fac ca sa se imprieteneasca si ce sa fac ca sa ii treaca "gelozia" iepurelui.

1 răspuns:
| Silicart2001 a răspuns:

Pai iepurelui ii trebuie putin timp sa se acomodeze cu motanul. Incearca sa ii pui impreuna si vezi ce se intampla.