| MinySamPlayz a întrebat:

Am un iepure de 3-4 luni in curte si un motan. Motanul il cam bazaie iar eu il tin liber in curte deoarece este spatioasa. Dar seara o pisica maidaneza neagra vine si mananca mancarea motanului si se bat (el isi apara teritoriul). Oare iepurele este in pericol?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Animalele acum sunt in perioada de imperechere, de aceea motanii se bat.ar trebui oricum sa iti tii iepurasul sub supraveghere, nu poti sti intentiile pisicilor, chiar si prin joaca pot face rau, nedandusi seama ca gherutele lor provoaca rani happy

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Pai da sau poate motanul acela vrea sex cu iepurele.