| AlexandraGabriellaLova a întrebat:

Am un pisoi si nu stiu ce sa ii mai dau ca hrana suplimentara; nu mananca peste, carnita. Mananca doar boabe. Ce sa ii dau? Fundoi!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| neluioan a răspuns:

Putina libertate,are nevoie sa se plimbe,sa-si ascuta ghearele,sa-si delimiteze terenul, sa verifice daca nu a aparut vreo,, domnisoara,, prin zona si pe urma va minca ori ce o sa-i dai, este o felina.

| alyisa a răspuns:

Si pisica mea facea la fel; stai calma...
dupa cv timp o sa se plictiseasca de bobite si o sa manance orice(aproapelaughing)
a mea manca si cartofi...