| wsdw a întrebat:

As vrea sa adopt/cumpar un pui de husky. Aveti idee de unde as putea sa fac rost? (nu la preturi extrem de ridicate)

2 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

Http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/husky-siberian/
uite aici dar s-ar putea sa coste mai mult decat scrie si acolo jos sunt numere daca apesi iti da mai multe anunturi.bafta;))

| FloFlo888 a răspuns:

Salut.Daca stai in Bucuresti am eu de vandut pui husky. daca mai doresti tongue daca te mai intereseaza lasa-mi id de mess prin mesaj