| dreco a întrebat:

Iubitul meu isi doreste cu disperare un beagle, insa nu am banutzi sa ii cumpar unul de pe net sau din petshop, costa enorm peste 300 de euro. Are cineva idee unde as putea gasi preturi mai mici sau chiar sa adopt cainele acesta? va multumesc

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

Gasesti in revistele de specialitate sau la mica publicitate anunturi cu persoane care aduc diverse rase de dincolo, un fel de trafic, si la ei s ar putea sa gasesti mai ieftini. insa nu sunt tocmai de incredere, nu stii pedigreeul animalului si nu stii la ce sa te astepti de la el(boli genetice, comportament). dar e o idee
de asemenea tot in revistele de specialitate gasesti diverse anunturi cu crescatori de beagle si daca sunt fara pedigree sau nu au parinti campioni atunci s ar putea sa fie mult mai ieftini.

9 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Incearca la hingheri. Sunt si caini de rasa abandonati.

| miry a răspuns:

Intreba la cabinetele veterinare si ele dau animalute spre adoptie sper sa ai noroc sa gasesti rasa dorita

| gabrielutzu a răspuns:

Nu ai 300 de euro pentru iubitul tau?

| AudAlbNegru a răspuns:

La ecarisaj, acolo adopti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea mult! dar na si mie imi plac mult rasa asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati pe internet la google "adoptii beagle" si intrati pe toate anunturile pana gasiti. Si eu vreau unul si sa stiti ca si eu caut. Va urez mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa am un beagle de 3 luni superb crazy_in_love303@yahoo.com

| nicoleta_5825 a răspuns:

Deocamdata il poti rasfata si cu altceva.

| rebecca_4159 a răspuns:

Buna am eu raspuns la intrebarea ta tot daca am 10 ani
urmareste ce spun:
DUTE LA UN ADAPOST DE CAINI SI INTREABA ACOLO.
mergi la mai multe adaposturi mai bine.sa stii ca si eu imi doresc un bigle dar sau la bloc si n-am unde sa il tin.mult noroc