| Mariya5 a întrebat:

as vrea sa adresez o intrebare mai ales jucatorilor experimentati de Metin2.Imi puteti da link de la servere private in romana sau mai bine engleza, fara hamachi si sa fie cat de cat ratele si mai important conexiunea sa fie buna. Cel mai bun primeste fundita.

1 răspuns:
| BabyA a răspuns:

Hi pe romana e cel mai nasol fiindca pe acolo pe la 60 in sus zici ca faci lvl 90-92 pe ro in engleza nu e asa de rau numai ca ai mult lag ratele sunt mai proaste si merge mult mai greu si se descarca(sti ca pare o prostie dar asa e) iti recomand acest site de obicei sa cauti pe italiana sunt cele mai buna http://topofgames.com/Metin2/ aici sunt top 50 cele mai bune din lume si care sunt si legale normal sa ai grija la alea cu romana si engleza ca aici cu ele e destul de ok dar italiana e the best(stiu zisem mai devreme de engle si romana dar doaar daca le iei de pe alte siteuri) distractie placuta!:*