| Adele29 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi cumpar un catel bichon.Dar problema e ca sunt din jud Botosani si am gasit dar din alte judete, stiti cam unde as gasi de vanzare?big grin

Răspuns Câştigător
| deutza02 a răspuns:

Esti destul de aproape de iasi...
acolo este canisa premium o firma internationala de animale de companie.scrie pe google canisa premium si prima fereastra.acolo vei gasi toaate rasele.sunt rasa pura, cu pasaport, vaccinati, aprx 2luni la ciumparare. funda>? te rog

2 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Mai vin cateodata la cele doua magazine Animax deschise la Family Center si Carrefour catei. Gasesti si bichoni, dar problema e ca sunt foarte scumpi. Intra pe site-ul Tocmai si urmareste in fiecare zi la sectiunea Animale din Botosani. S'ar putea sa apara acolo. Incearca. Bafta!

| Patrisia14 a răspuns:

Okazii.ro Vinde peste tot...Tocmai.com nu stiu