| sori1999 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi spuneti va rog... daca stiti ceva magazine, pet shop-uri cu pisici de rasa dar sa nu fie foarte scumpe sau de unde as putea sa adopt cv site-uri cu adoptii pisici din timisoara..va rog mult ca mi-a murit pisica si vreau sa-mi iau alta sa imi aminteasca de ea..multumesc

1 răspuns:
| DoarUnNimeni a răspuns:

Http://www.adoptiipisici.ro/cat/timisoara/ Banuiesc ca o sa iti fie de ajutor mai ales ca nu sunt pisici "maidaneze" toate sau chiar daca nu sunt de rasa mi se par foarte dragute :) Bafta