| AndraAndrada2000 a întrebat:

Cam pe la ce ore naste o pisica (dimineata, seara, la amiaz...).
Va rog sa nu raspundeti in bataie de joc, decat sa raspundeti asa mai bine nu mai raspundeti.

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ma tem ca daca vrei sa imortalizezi momentul v-a trebui sa fi mereu cu ochi pe ea, nu exista un interval anume.

| RareşTPUro a răspuns:

Nu este o ora fixa sau o data fixa cand naste pisica.laughing Poate sa nasca dimineata, la amiaza, dupa amiaza, seara sau peste noapte. Atunci cand simte ca trebuie sa fete.

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Nu vei putea afla nici macar daca naste ziua sau noaptea.Cel mai bine ar fi sa o urmaresti ca sa zic asa.va fata(animalele fata nu nasc)in patutul ei daca are daca nu un loc in care se simnte protejata deoarece ca orice mama doreste protectie micutilor ei!
Fundita? big grin

| Minnie_Kitty_1999 a răspuns:

Nu au o ora fixa....nici mama ta nu te-a nascut la ce ora a vrut bunica ta...

| laura0david a răspuns:

Poate naste oricand dar iti dau un sfat incearca sa o urmaresti atent caci le plac locurile mai intunecate sau cel putin ascunse pisica mea de la tara naste mereu in podul vecinilor :')