| Sunshine18 a întrebat:

Buna TPU.
ce mananca bufnitele?
in afara de soareci si serpi... ceva graunte sau ceva ce as putea sa-i dau si eu

6 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Tu vrei sa faci un animal de prada sa manance frunze? il faci vegetarian? moare de foame, bufnita si pasarile de prada nu se cresc asa cum crezi tu ca pe un caine in casa, trebuie lasata sa zboare, nu stiu cum fac unii de se intorc la ei pe brat, trebuie sa iei contact cu cineva care se pricepe la asa ceva, oricum nu e o idee buna mancarea vegetarianalaughing

| NoRestForTheWicked a răspuns:

Da-i salam big grin

| okokokokokok a răspuns:

Viermi, omizi, incearca niste mancare penteu pasarile mari

| CrazyMofos a răspuns:

Buna! Pai bufnitele mananca crabi, broaste, insecte sau chiar iepuri. Sper ca te-am ajutat.

| BuBuLiNa567 a răspuns:

Pai... gandeste-te logic... crabi, insecte, graunte si cam atat

| Stefan_Adrian_Dorobantu_1996 a răspuns:

Pai cam ramethinking sau asa ceva! crabi, broaste, lilieci mici, insecte sau chiar iepuri.