| anddclaus a întrebat:

Cine vinde sau da spre adoptie bichon sau orice rasa de caine cu talia mica (sa nu creasca mare) Cine imi poate da informatii de unde as putea sa cumpar sau sa adopt dar la un pret convenabil

Sunt interesata de un astfel de caine

Ajutati-ma VA ROG

funda (vot)

Răspuns Câştigător
| annaloveanna a răspuns:

Uite aici poti cumpara bichon maltez
http://www.catei-de-vanzare.ro/Bichon-Maltez_10.html
P.S:eu mi-am cumparat cainele de pe acest site si pot sa spun ca au preturi convenabile.
Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| Deea3 a răspuns:

Pai cauta prin targuri.ca acolo sunt oameni care vand catei. funda?

| lore_9497 a răspuns:

Va rog...am nevoie de ajutorul vostru. Sora mea de 19 ani isi doreste ff mult un catel bichon maltez, dar parintii nostri nu isi permit sa il kumpere. Ea este foarte bolnava, are o tumoare pe creier, ne-am dori daca este cineva care poate sa doneze un catel, sau il kumparam dar nu putem oferi 200, 300 E. Va rog daca vreti sa faceti o bucurie, ajutati-ne. Multumesc. Contactati-ma pe adresa de e-mail scumpete_eco@yahoo.com