| mileycyrus_2941 a întrebat:

vreau sa adopt un catel bichon va rogggg ajutati-ma va implor cine are sa dea un bichon spre adoptie sau cine vrea sau orcare catel dar sa fie de rasa talie mica si carnet de sanatate va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia unu de pe strada, iti va multumi mai tarziu...

42 răspunsuri:
| FearNoEvil a răspuns:

Pai vrei si cu carnet de sanatate? Ala costa. Mai bine faci ce zice nebundupatine.

| Bianca26bb a răspuns:

Off... si eu vreau un catel bichonsad

| mastersinky a răspuns:

Gasesti o gramada de site-uri care sa dea spre adoptie bichoni... nu stiu sigur care, dar poti sa cauti pe google, eu te-as sfatui sa il iei cumparat

| elisarktis a răspuns:

Nu stiu ce sa zic nici de bichoni astia moca adica daca poti sa-l dai inca usor cu 100 EU dc sa-l dai gratis sigur are o problema sau cv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vrei cu autograf sau fara? de la Miley, bineinteles. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci acum nu mai vrei numarul de telefon al lui Miley Cirus, ci vrei un catel.sunt curios ce ai sa-ti doresti peste o saptamana. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cineva care doreste sa ofere spre adoptie unul:
http://www.tpu.ro/......inanciara/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea dar nu am gasit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu din romania de la tara dareste metis de talie mica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un metis de chihuahua, il dau gratis, e ff mic si dragalas. catalina_nch@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu sunt raluca si sunt cel mai mare fan hannah montana am mers la auditie si mi s-a spus ca sunt foarte buna, talentata, siiiiiiiiiiiii foarte aproape de final a si imi iau un catel ca a lui miley cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc pe cineva in bucuresti care are un bichon de vanzare sper ca nu la vandut inca! succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ofer spre adoptie bichonita neagra cu pietul alb gasita in Baicoi, deparazitata eventual contribuim la sterilizare
tel 0722223708

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un catel bichon e de rasa si e de talie mik este alb s il cheama bizzo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! si as as vrea foarte tare sa adopt un catel sau sa cumpar dar eu as vrea pechinez daca este cineva interesat sa ma contacteze la id yoyo7239

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il vreau eu deorece mai am un bison

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Miley! Nu stiu de unde sa iei ca si eu caut.Scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand bison maltez 8 luni femela-300ron-detalii la 0723088677

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti adevarat hannah montan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt tot eu Oana si am gasit un catel pentru tine : Este bison
(6 voturi )Nume: Cutu
Localitate: Caini Bucuresti
Mascul, 1. 5
Etichete: Bichon maltez, gasit, zgarda roz
Adaugat la data: 6 Iun 2010
Telefon: 0721396636 pentru adoptie

Daca ati descoperit ca acest anunt este expirat sau doriti sa confirmati adoptia va rugam sa ne lasati mai jos un comentariu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu vreau un brichon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un bichon si vreau sa-l dau.are si carnet. fetita mea are alergie la par de caine.trebuie neaparat sa-i caut stapan. vrei tu? este un bichon de 8 luni; este jucaus dar si ascultator.suna la 0730 928 794

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un bichon si vreau sa-l dau. Fetita mea este alergica la par de caine.Suna la 0730 928 794 si iti dau mai multe detalii.Multumesc.

| madalinuthaLOVE a răspuns (pentru anonim_4396):

Cati ani are bichonul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei ...Scrie pe google asa daca inca mai cauti un bichon: bichon maltez sau decare vrei tu de vanzare.si o sa iti arate aqolo. unii ii vand si cu 150 euro...eu una mi-am comandat unul dar mi-l v-a dat in noiembrie fiindca are abia 4 zile si mai trebuie sa stea langa mama lui, si da bichonii cred ca sunt cei mai draguti:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu bichon daca e careva care doneaza id zuzu.deea_20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu breau un bichon cu 3 milioane daca se poate va rog ajutati-ma eu sunt din caras severin daca aveti bichon cu 3 milioane luati id meu pusy_pusy_cool eu o sa va dau add va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un bichon cu 3 milioane daca se poate va rog ajutati-ma eu sunt din caras severin daca aveti bichon cu 3 milioane luati id meu pusy_pusy_cool eu o sa va dau add va rog frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As avea eu de adoptat ...Bichon Havanez... daca vrei ma poti contacta la 0757010344