| crystyna92 a întrebat:

cum invat o nimfa sa stea p deget sau sa numai fie asa agresiva?

Răspuns Câştigător
| cainedragut a răspuns:

Pai trebuie sa o lasi sa se invete cu tine sa o iei incet mai intai sa nu o scoti din cusca si sa bagi mana incetisor in cusca ei sa nu o speri apoi sa o mangai pe cap incetisor ca pe restul corpului nu ii place crede-ma si pe sub creasta pai Incet incet sa pui degetul langa picioarele ei ca sa se aseze pe deget si sa nu o scoti brusc apoi sa ii dai mancare de papagali din mana ta. Sper sa te ajute am avut si eu nimfa si asa am procedat!