| DrTerrible a întrebat:

de curand am cupat urechile unui amstaff si din cate stiu in trecut trebuia mers sa ii se scoata acele ate, acum a spus ca se topesc. Intradevar in mare parte s-au topit stau in sus dar varfurile stau lipite de cap ..cand isi vor reveni sa steie in sus in intregime? Oricum inca nu sunt vindecate 100%.dau funda la cel mai bun si detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| depye a răspuns:

Nu te speria. trebuie doar sa ai rabdare. isi va ridica singur urechile, asa cum trebuie.

1 răspuns:
| DrTerrible explică:

Asa mi s-a mai spus... sper sa fie asa!