| Stefangts a întrebat:

Salut am si eu o catelusa de amstaff si i-am cupat urechile... toate bune si frumoase. doar ca tot stau si ma gandesc cum o sa reuseasca veterinaru sa ii scoata atele ca nu sta deloc... oare ii baga o alta anestezie?

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Se descurca el big grin o alta anestezie nu cred poate un sedativ.Multa sanatate tie si cateluse-i tale thumbs up

| Bøøgey a răspuns:

Toate bune si frumoase pe mama ta. Ce ti-a facut catelusa aia de i-ai taiat urechile? Saracuta...

| DenissaRoxana a răspuns:

O sa se descurce, nicio grija! Si eu sunt de parere ca o sa ii faca un sedativ, nu o anestezie. Pentru ca dureaza putin pentru ai scoate atele.