| Dedelyna a întrebat:

happy, Este adevarat ca o chinchilla [femela] este mai rea de cand o chinchilla[mascul], sunt mai rele femelele decat masculii? Si apopo, cam cat m-ar costa o cusca de chinchilla? Si de unde as putea cumpara?[nu vreau siteuri, vreau sa imi spuneti nu vreau site.uri cu custi doar sa imi spuneti voi daca stiti] ca aici de unde sunt eu nu sunt. Funditaa! :*

Răspuns Câştigător
| monia a răspuns:

La aproape toate animalele, femelele sunt mai dominante si mai "obraznice". Custi pentru chinchilla ai putea gasi la pet-shopuri. Daca comananzi de pe internet. Apropo, sa-ti traiasca! (chinchilla)

6 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Femela chinchila exact cum spune Adelina135 e mai rea.Cusca o poti lua de pe okazii dar in nici un caz nu cu 100 de lei! ma refer la okazii ca e mai ieftin si gasesti 100% ce cauti cu livrare de aprox 4 zile. Poate ca te-ar costa vreo 200-250 de lei daca vrei sa se simpta bine.In magazinele de animale gasesti la aprox 400-500 de lei o cusca complet amenajata si mare perfecta pentru chinchile.

| Love4Music a răspuns:

1) Daca este adevarat, nu e valabil la toate rasele
2)Intrebi la pet shopuri sau la magazine cu animale dar slabe sanse nefiind un animal domestic

| andreiboss8000 a răspuns (pentru Love4Music):

Sunt doar 2 rase existau 3 da ai disparut

Răspuns utilizator avertizat
| MrAnonymus a răspuns:

Nu este adevarat, cam la 100 de lei dar intreaba la petshop

| Adelina135 a răspuns:

Chiar e adevarat... femelele sunt mai rele decat masculii deoarece mereu sunt lacome, adica daca nu obtin ce vor se suie in capul stapanului, in timp ce masculii sunt mai temperati si nu asteapta totul pe tava! intelegi? si custile se gasesc la magazinul de animale... logic!