| IIIx333III a întrebat:

I-am gasit motanului meu o "iubita". Dar am o intrebare: trebuie sa il ducem noi pe Smigle la pisica sau sa vina pisica la el acasa? Pentru ca am auzit o gramada de teorii, dar nu stiu ce e bine.

1 răspuns:
| PrintsessKa a răspuns:

Am si eu un motan sa zic mai multi am avut si au fost diferite cazuri cind la mine a venit pisica cind am dus motanul la ea dar ma ghindesc ca cel mai bine e sal duci la ea,, in primul rind ca ai sa ai foarte mare galagie noaptea happy in al doilea rind pisica se simte la ea acasa mai comoda si libera iar motanul dac vre iubita el nu se va uita dac e la el acasa sau nu...