| eneandra77 a întrebat:

happy in curand o sa imi iau un catel (mascul). Idei de nume? Diferite, nu azorel, rex, nero sau mai stiu eu ce laughing si sa nu le copiati de pe net, am cautat in cel putin 10 site-uri.
Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Bethoveen,Spike,Lulu,Lino,Flike,Zorrolaughing...Pluto(asa il cheama pe-al meu)si lista ar putea continua. Spike, e cel mai tare nume pe care-l poti da unui caine:d..Succes

20 răspunsuri:
| Diiiia a răspuns:

Riko
Lord
Charlie

| ゼロの a răspuns:

Alcatel? Asa il chema pe fostul meu caine...

| javiga a răspuns:

Pune-i numele asa... Piturca

| eneandra77 explică (pentru javiga):

Si ca prescurtare Piti? laughing

| Dinamovistul101 a răspuns:

Eu i-am pus TERRY cainelui meu de la fotbalistu de la Chelsea laughing

| eneandra77 explică (pentru Dinamovistul101):

laughing Terry, Messi, Ronaldothinking, laughing

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru eneandra77):

Si l-am invatat si fotbal, atata doar ca imi sparge mingiile cu coltii laughing

| Pumpkin a răspuns:

Dodo,Pufi,Herman,Tulfuț laughing

| eneandra77 explică (pentru Pumpkin):

Herman love struck

| Pumpkin a răspuns (pentru eneandra77):

Ma bucur ca iti place numele. Aveam si eu demult un caine pe care il chema asa happy
So, herman ramane? smug

| RadikalGamer a răspuns:

Papi, de la Papiota laughing
Neh, glumesc...
Incearca Ted, Spike, sau cel mai cel, Mitica laughing (din Minecraft)

| oBuburuză a răspuns:

Dexter, Pocco, Tricks, Ducky, Coco, Hero ( se citeste : Hiro si inseamna erou ).

| BiaBby a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-caini

De aici ai de unde alege :)

Sa ne anunti si pe noi cum ai hotarat ca o sa il cheme :D

| cristina10cris a răspuns:

Ais sau sașa.

| DoctorChucky a răspuns:

Bobita,Spike,Zeus...

| JustBlack92 a răspuns:

Eu la cainele meu i-am pus motu, de exemplu poti sa ii mai pui max, spike, nu-mai bine.

| vdamian67 a răspuns:

Miki

| Jeleuldulce123 a răspuns:

Cookie big grin

| eneandra77 explică (pentru Jeleuldulce123):

Buna idee! happy insa ma gandeam la ceva mai rasunator. parca nu merge sa zici: prajiturica, musca-l! laughing