| k1dutzz a întrebat:

Joc metin2.ro si cand intru in metin in aproximativ 2 minute maxim 4 ma scoate. nu folosesc hack am instalat de 1000 de ori iarasi metinul. va rog ajutati-ma. Nu e de la internet sau de la windows ajutati-ma FUNDA!

7 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Eu iti sugerez sa te lasi de metin2 pentru ca eu mi-am sctricat 2 placi de baza cu acest joc si m-am lasat de el fortat.

| stelistul97 a răspuns:

Ce windows ai? Daca ai widows xp sp2 s-ar putea sa fie de la el ii s-ar putea si de la placa video dar nu stiu. Daca ai antivirus dezinstaleazal si instaleaza metin2 din nou.

| CosminPetrica a răspuns:

Mia facut si mie asa metinul si s-ar putea ca nu ai placa video buna sau poate s-a stricat ceva fire pe la unitate.Ca asa mi s-a intamplat si mie.

| CosminPetrica a răspuns:

Foarte smecher!

| Marius_4665 a răspuns:

Pc ul e prea slab!

| Lidia_Vasilian_1995 a răspuns:

Poate ca sunt foarte multi pe server intrati, si s-ar putea sa ai o rezolutie mai mica, de aceea, incearca sa intri pe ch3, sau ch4. Mi se mai intampla si mie.