| danydanyel012 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de metin2 ro.Mi-am luat un hack, mai exact mod pl si cand intru in metin cu ajutorul hackului am imaginea neagra.Imi puteti spune de ce nu merge metinul cu hack ca stiu 100% ca l-am instalat corect

2 răspunsuri:
| uninvited66 a răspuns:

Ca sa stii odata pentru totdeauna. Nu exista hack la joc online! datele tale (bani viata etc) sunt stocate pe un server. nu in calculator ca la un joc offline. Daca vrei invata backtrack, ia ipu de la server, spargel si intra in el. Acolo pot sa faci ce vrei tu cu drepturi de administrator! PUNCT

| danydanyel012 explică (pentru uninvited66):

Ba exista pentru cultura ta generala si sa stii ca ala de atras monstrii merge asa ca teapa!