| medyth a întrebat:

Buna TPU mi-am luat niste perusi dar fac mereu mizerie mare cand mananca ce sa fac sau poate cateva sugestii

Răspuns Câştigător
| kosmii a răspuns:

Si eu am un perus love struck si bine zice BrD trebuie sa-i pui mai putina mancare si i-o schimbi mai des... cel putin al meu dupa ce am facut asta nu mai facea risipa la mancare.big grinbig grin.Succes! La Multi Ani!

4 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Nu, din pacate nu ai ce sa faci. Asa fac ei, sunt renumiti pentru asa ceva tongue. Pune'le mai putina mancare. Sa vada ca au putina si sa numai faca risipia laughing

| Andra_4836 a răspuns:

Buna! Incerca sa pui sub colivie o carpa(fata de masa etc) mai mare pe care sa o poti lua si sa o scuturi direct, asa vei scapa mai usor de mizerie. happy

| EmmLove a răspuns:

Du-i la un dresor... funda?big grin

| AlexxlL a răspuns:

Ai grija de ei