| razvilol a întrebat:

Nu stiti unde pot gasi maimute de vanzare as dori sa imi achizitionez una? Maimute de talie mica si mijlocie.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Legal nicaieri. Nu ai voie sa detii animale exotice

| razvilol explică (pentru suntserios):

Unele specii de maimute e legal... Se gasesc si in petshopuri. Petshopurile mari. Am vazut in Cluj.

| zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar a răspuns:

Cauta pe internet sau daca nu in magazine dar nu cred ca o s-o ti mult pe maimuta in casa ca face zgomot si e f.f.f scumpa una ma refer la pret! Iti multumesc ca te-am putut ajutawinking

| razvilol explică (pentru zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar):

Ne gasesc pe internet... si unde gasesc nu au poze si fara poze nu faci nimic. Au numai nr de telefon da am patit-o de multe ori pe site scrie un pret 200 de euro si el imi cere 1000 de euro sau tot felul de cacaturi. Si de galagie nu e problema mai am vreo 9 papagali din specii diferite si fac destula galagie.