| Elly94sweet a întrebat:

Buna TPU :**! Prietena mea avea un pisoi mascul de 7 luni.L-a luat de pe internet la varsta de o luna, l-a hranit cu seringa.De cand invatase sa manance singur (precizez sta la apartament), pisoiul parca turbase: sarea pe pereti, pe oricine musca si zgaria, sarea la fata sa muste, cand ii punea mancare o sasaia /maraia! Era sanatos deoarece vizitele la veterinar erau periodice.Pana la urma l-a dus la tara.Care era motivul pentru care facea asa? Rasfatat? Turbat? De ce facea asa?

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Nu statea in mediul lui, natural.Stiu pe cineva, la fel are un motan si regulat il apuca pandaliile. Pisicile au nevoie sa se catere, sa prinda vrabii etc