| asdfghjklș a întrebat:

Am un pisoi de 4 luni si jumatate si de vreo luna ma musca si ma zgarie. Ce as putea sa fac sa nu mai muste si sa nu zgarie?
Si tot de o luna se urca peste tot si da jos tot ce gaseste, urca si in ghiveciurile mari si da jos pamant. Ce sa fac ca sa nu se mai catere peste tot?
Mentionez ca este cam rasfatat.big grin
Ms anticipat :*
Fundaa

4 răspunsuri:
| KittiBăă a răspuns:

Asa e si pisica mea.eu mi-am luat un fas ff gros si am luat-o in brate pentru 10 min.nu stiu daca va merge dar eu asa am imblanzito. acum e jucausa:X:X:Xsucces:*

| fryekid a răspuns:

Trebuie sa ii arati cine este seful.
Si eu am facut marea greseala sa il pleznesc si sa-l iau in brate imediat. Nimic nu am rezolvat.

Totusi am reusit sa-l tin la respect, zbier la el si nu il mai bag inseama. Chiar functioneaza happy

| Carmy88 a răspuns:

Sa`l articulezi putin laughing))Aaa si sa nu-l mai rasfeti asa mult

| AnnA_3296 a răspuns:

Asa e si pisica mea love struck nu ii poti face nimic ca sa nu mai muste daca ea s-a oblisnuit asa. las'o asa cum e si bucurate de eawinking