| vlad_7956 a întrebat:

Vreau sa adopt un catel de paza sau pechinez, sunt din suceava si imi doresc mult unul... daca dati spre adoptie contactati-ma la ID vladutz_dumacel

Răspuns Câştigător
| lovem3 a răspuns:

Din pacate nu am dar te pot ajuta dandu-ti acest site gasesti multe rase de caini si poti gasi chiar din orasul tau

http://www.adoptiicaini.ro/

succes si sa ai grija de el:x

3 răspunsuri:
| lovem3 a răspuns:

Hei pe siteul care ti l-am dat eu vad ca zice daca dai pe harta aceea la judetu suceava "21 caini disponibili pentru adoptie in judetul Suceava" ...nu sunt toti adoptati
dar daca iti doresti foarte mult cauta mai multe siteuri de genul ca sigur vei gasi:*

| Edvin_4034 a răspuns:

Http://www.adoptiicaini.ro/zarzarica-educata-si-afectuoasa/ frate uite vezi aici...da uitete cat mai repede...

| vlad_7956 explică:

Va multumesc dar am vazut site-urile astea si sunt cu caini dati(adica adoptati)