| zoozolina a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva. Eu imi doresc un catel. Vreau un animal de companie pe care sa il iubesc si sa il ingrijesc. Nu imi doresc neaparat un caine de rasa dar vreau unul pe care sa il adopt...din judetul Bacau. Am cautat peste tot si am sunat la nenumarate numere de telefon. Toti au fost dati. Oarecum ma bucur pentru ca mai exista oameni cu inima dar m-a suparat pentru ca eu nu gasesc. Daca sunteti din Bacau si aveti niste catei pe care vreti sa ii dati spre adoptie sau daca gasiti un site va rog sa imi spuneti. Multu!

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Animalele de pe strada ce au? Sunt si ele fiinte. Cand te intorci de la scoala vezi un caine vagabond sau un pisic cheama-l dupa tine daca e mare si daca nu vine sa fie sanatos, daca e mic ia-l si du-te acasa. Eu asa am facutlove struck

| zoozolina explică (pentru AtateaConditii):

Pai daca as gasit! Da nu gasescstraight face Sunt numai catei mari... care latra daca te apropii de ei.

| AtateaConditii a răspuns (pentru zoozolina):

Daca stai in Timisoara iti fac eu rost. Ce ghinion nu?laughing Sunt atatia caini care umbla pe strazi si nimeni nu ii ia si cand cineva se ofera toti se ascundlaughing.

| zoozolina explică (pentru AtateaConditii):

Da serioslaughing) Vara asta cand eram cu fetele in parc vedeam foarte multi catei mici...acuma nici macar unustraight face

4 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Ia unul de pe stradă. Sunt destui.
Ştiu pe cineva care a făcut asta. L-a dus la veterinar, i-a luat ceva vaccinuri şi apoi l-a luat în apartament.