| Lucky8 a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina de tuns caini dar dintr-un magazin sau petshop. Vreau cev bun in jur de 50-60, am vazut pe okazii.ro dar nu vreau sa comand. Ce magazin imi recomandati in Bucuresti\ Pitesti?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Ai mers la maxi pet sa vezi daca are? Acolo sunt cele mai mici preturi la hrana, accesorii s.a. pentru animale. Sau incearca www.pentruanimale.ro sunt seriosi oamenii, au preturi mult mai mici in comparatie cu alte petshop-uri online si cred ca si cele de la noi si din ce stiu eu au masini de tuns, dar nu o sa gasesti ceva bun la banii astia, parerea mea.
Uite sa-ti faci o parere si daca mai dai un search pe net mai gasesti tot preturi din astea: http://pentruanimale.ro/......-tuns-138/
Dupa ce ai vazut preturile te gandesti sa cumperi una de oameni iti spun ca nu merge, se strica imediat, fiindca parul de animal e altfel, mai ales daca e si un bichon ceva.

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Iti recomand sa cauti la -produsTV.ro daca nu gasesti.

| Sanziana88 a răspuns:

Sigur casesti si online cate ceva... ia vezi aici: www.vmag.ro/ingrijire-caini

| Lucky8 explică:

Pana la urma am tuns bichonul cu foarfeca( asta pe la 11 noaptea) si a iesit super, mai trebuie doar cateva retusuri si. gata. Multumesc pentru raspunsuri.