| xf1ref a întrebat:

Vreau sa cumpar o masina de tuns care tunde zero cat mai scurt, sau o masina care sa rada in cap... ceva facut special pentru. tunsoarea asta. Recomandati-mi ceva bun ..multumesc!

4 răspunsuri:
| bloodandpride a răspuns:

Masina de tuns iarba.laughing

| xf1ref explică (pentru bloodandpride):

Prietenas, daca ai chef de glume roiu de aici, mai papa niste lapte si citeste o carte... fa si tu ceva folositor pentru sufletul tau.

| bloodandpride a răspuns (pentru xf1ref):

Mai "prietenas" eu doar te-am ajutat. Ti-am spus cea mai buna masina de tuns, OK? Acum, iarta-ma ca n ti-am spus si marca...

| DanielT95 a răspuns:

Acelasi lucru doresc sa fac si eu.
Ai vazut ca masinile de tuns au numere pe care i le pui masinii. Numar 1, 2, 3, 4.
Eh, eu de fiecare cand m-am tuns cu o masina imprumutata i-am scos alea si am lasat-o fara niciun numar si m-am tuns la zero. Vrei zero, nu piele, asa-i? Nu cred ca exista masina de tuns special pentru zero. happy