Întrebare recomandată | Adinutzza2013 a întrebat:

Vreau sa va intreb (pe cei iubitori de animale) si care (au in casa si caini si pisici) la inceput cum i-ati acomodat pe cei doi mai ales daca pisica e foarte artagoasa si invidioasa mentionez pisica are cam 4 ani, catelul e pechinez si are 3 saptamani.

1 răspuns:
| BLeur a răspuns:

Bună.

Te joci cu ei, împreună. Deci nu te joci cu câţelul şi peste 243534353 ore îţi aminteşti de pisică. Încerci să faci să se acomodeze unul cu celălalt, e cea mai sigură care ca să nu te trezeşti mai târziu cu locuinţa în bucăţi. laughing
Deci, fă lucruri în acelaşi timp cu amândoi, cu timpul se vor obişnuii.

Id-ul meu: toxicc. drops, dacă mai ai nevoie de vreun sfat.