| Gabytza123 a întrebat:

Buna tupu am dai papagali perisu o femela si un mascul si as vrea sa stiu cum ii pot imperechea

Răspuns Câştigător
| MarianM8777 a răspuns:

...Ca sa se imperecheze trebuie o colivie de cam 1mx1x1 si un cuib! faci u o casuta si le pui paie acolo! perusii nu su sezon de imperechere!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Au sezonul lor tu crezi ca lor le vina ca la noi? parca toamna si primavara au sezonul nu stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa-i pui in aceeasi cusca?!
Spre deosebire de oameni care din interes fac orice m..., perusii nu se vor imperechea daca nu se plac.

| LucianStroe a răspuns:

Pune-le un film porno, se vor imperechea singuri. Si invata sa scrii.

| Gabytza123 explică (pentru LucianStroe):

Haha foarte amuzant pacat ca am uitat sa rad si am scris pe telefon si de aceea si m-am si grabit da...

| ovygava a răspuns:

Din ce stiu eu, la papagali, trebuie sa fie doi masculi si o femela ca sa se imperecheze.

| LucianStroe a răspuns (pentru ovygava):

Adica astia fac threesome?