| Oana_Alina_1995 a întrebat:

ñBuna tuturor! acum 10 zile am gasit 2 pisici noi-nascuti la containerul din cartier, abandonati, bineinteles ca nu m-a lasat sufletul sa ii las acolo, i-am luat acasa si de atunci ii hranesc cu seringa din 2 in 2 ore cu lapte de vaca cu 3 % grasime.Problema este ca unul dintre pisicuti sa imbolnavit si nu inteleg ce are,i s-a umflat burta foarte tare,il ghiolfaie in burta,pur si simplu este ca o carpa, nici de mieunat nu poate, nu are nici pofta de mancare.Nu a avut nimic pana in aceasta seara.Tin sa precizez ca are si diaree.As vrea astazi sa ma duc cu el la veterinar dar imi este frica deoarece doctorii mi-au m-ai omorat pisici,au spus ca se vor vindeca si m-a chemat in fiecare zi la tratament iar dupa o saptamana a murit din cauza a unei raceli in gat,sau i-a facut prea multe injectii deodata si ia stat inima si imi este frica pentru viata acestui micut, nu vreau sa moara! de cand ii am nici de dorm in reprizelaughing). Din ce am citit pe net s-ar putea sa fie o intoleranta la acest lapte, dar dupa aproape 2 saptamani?! va rog ajutati-ma! mi se rupe sufletul :-((((((((((((((((((((((

2 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, de ce nu-i duci la un medic veterinar?sad el iti va spune exact problema.