| Buuff a întrebat:

Buna tuturor. am un perus de 2 anisori. si in ultima vreme(destul de lunga) nu mai zboara. incearca dar nu ii mai creste o aripioara dupa ce a naparlit.mama tot zice de atata vreme ca o sa-si revina dar nu isi revine si nu vrea sa-l duca la veterinar sad. spuneti-mi ce ii pot face. dar acasa. va rooooog ...il iubesc mult (funda :X:X)

1 răspuns:
| cosmin_3440 a răspuns:

Am si eu doi perusi.Eu cred ca trebuie sa-i dai vitamine.Trebuie cumparate de la o farmacie veterinara. PICATURI.