| lucib a întrebat:

un prieten de familie are un caine terra nova pe care vrea sa il doneze. Daca sunteti din timisoara sau de langa timisoara dati-mi mesaj privat.

7 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Se pare ca nimeni...

| Mina a răspuns:

Poate daca dai mai multe detalii (varsta, culoare, sex) vor fi interesati. Oricum, superbi cainii terra nova! happy

| lucib explică:

Varsta:aproximativ 2 ani.
Culoarea:neagra.
Sex:mascul.
Are ceva la ochiul drept.
Motivul donarii:are o noua prietena iar ea nu vrea caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey...eu sunt din ARAD. M-ar interesa varsta, culoare daca are pedigree si care sunt motivele pentru care il doneaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, vrea sti da caine terra nova a ghasit un propreitar nou,
nu? 0746 875 122 Patrick vander Linden

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oferta este inca valabila?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal mai este de actualitate? platesc transportul, mersi 0724846026 astept un semn rog ceva detalii, multumesc!