| FataCuDouaFete a întrebat:

voua va plac animalele? Care sunt preferatele voastre? Dau si funda.

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Câinii, oamenii, poneii...

| Minnie a răspuns:

Impala si facocerii

| MioaraParalescu a răspuns:

Animalul meu preferat e cainele.

| IMC90 a răspuns:

Sincer, imi plac Kangurii.

| Dσℓℓу a răspuns:

Cainii:d.si caii putin

| valitza a răspuns:

Eu am un pisoi pe care il iubesc enorm, dar asta nu inseamna ca nu imi plac toate animalele.Fiecare animalut este special in felul lui.

| danifx2 a răspuns:

Serpii si reptilele

| AndreeaAS a răspuns:

Ador animalele! Nu pot spune ca am un preferat.Imi plac foarte mult cainii, pisicile, iepurii si pinguinii!

Răspuns utilizator avertizat
| ÎngerCretin a răspuns:

Mie imi plac foarte mult cainii.Am un saint bernard pe nume Bethoveen si are 3 ani. E cel mai dragut caine din istorie :X :X :X

| FataCuDouaFete explică:

Deci va alaturati petitiei din intrebarea mea de aici: http://www.TPU.ro/......eferatele/

| tyger a răspuns:

Tigrii :) am si www.tigra.ro / www.tyger.ro

| KillingFrenzy a răspuns:

Pisicile

| ionut_8875 a răspuns:

Cateii

| DeeaDeutzaTha a răspuns:

Caii! Ii iubesc la nebunie si am un pur-sange arab,rasa pura,m-a costat cateva mii de euro,dar eu un cal cu care te intelegi mai bine decat cu un om! L-am luat pentru ca imi place sa calaresc,am facut si cursuri de echitatie mai demult,dar acum particip mereu la concursuri ecvestre,viteza,sarituri,talente, cu calul meu Puma, si am si trofee cu premiul 1!

| AnreY a răspuns:

Tigrii si panterele

| ChocolatePrinces a răspuns:

Cateii si iepurasii!:X