| E16 a întrebat:

Vreau și eu anime-uri de gen reverse harem. Inafara de brothers conflict; diabolik lovers; skip beat; kamigami no asobi; hakouki; uta no prince sama; hidro no kakera; la corda d'oro; dance White devils; Amnesia; akatuski no yona; code:breaker; vampire knight.
Știu ca am văzut multe... Dacă nu aveți ceva ce sa îmi sugerați atunci lăsați un comentariu cu anime-ul vostru preferat.
Multumesc

1 răspuns:
| catalinus13 a răspuns:

Mie unul mi-a placut si imi place Bleach e mult prea fain sau Full metal alchimist e alt anime care mi a placut uita-te la 2-3 episoade si imi dai o funda XD BAFTA