| Dyenutsa13 a întrebat:

Vreau sa iau un catelus bichon, sau yorkshire terrier. Care stiti unde as putea gasi?happy. Unde am gasit erau exagerat de scumpi...

Răspuns Câştigător
| paulaaaaa a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa adopti unul:). in primul rand ai face o fapta buna si in al doilea rand nu te costa nimic! uite aici niste siteuri:
http://www.eanimale.ro/anunturi/caini/oferte-adoptie/
http://www.adoptiicaini.ro/caini/caini-de-rasa/

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai tu cit ai fi decisa sa dai pe el?

| Dyenutsa13 explică (pentru VadTot):

Pana in 300 de lei...

| VadTot a răspuns (pentru Dyenutsa13):

Poate 300euro?laughing

| MihaelaDart a răspuns:

Cam asa sunt preturile intre 200-300 de euro. Daca ai vreun prieten care sa aiba rasa asta pentru a ti-l da moca, ai fi o norocoasa.

| Dyenutsa13 explică:

Va multumesc frumos de raspunsuri happy.

| Alexandraxxx a răspuns:

Asta este pretul draga mea. Yorkshire-ul este un caine pe care nu oricine si-l poate permite si mai ales intretine. Reorienteaza-te.