| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Vreau si eu nume pentru. un catelus(baiat). Fara linkuri, vrau nume de la voi, nume care vi se par dragute sau chiar numele cainelui vostru.
Puteti sa-mi dati nume si pentru. fete ca nu stiu exact de care imi voi lua.Multumesc.

15 răspunsuri:
| ioana100 a răspuns:

Mi se pare numele Elliot foarte special,daca as fi avut un catel acest nume i-as fi pus, asta e, s-a nimerit sa am o catelusa si nu regret asta...

| ICPreda a răspuns:

Salut!
Eu am avut un caine mascul, de bichon frise, numele lui era Bumi sau Bumilica!
In curand imi voi lua un alt caine, tot de rasa bichon, de aceasta data femela, pe care o voi numi Bella.
In speranta ca ti-am putut fi de folos, iti doresc o zi buna!

| Banannie a răspuns:

Catelul meu se numeste Rocky si daca as fi avut o catea ar fi chemat-o Tasha.

| Kirby a răspuns:

Hmmmmm...Labus,Moldita,Leutu,Codita,Guleras,Binky,Terminator,Big Ben,Waffles,Snuffles,Yuffles, Harry, Gugu...Nu mai stiu.

| kristy10 a răspuns:

Lotto

| HinoKahoko a răspuns:

Femele> Xena, Teea, Donna
Masculi> Axi, Carlos, Rex

Astea sunt numele tuturor cainilor pe care i-am avut. Unele sunt cam unice...

| liiaa a răspuns:

Pe cainele meu il cheama Nero iar pe catea Bleky. Daca te ajuta cu ceva Rex/y.

| afurisita a răspuns:

Paco

| afurisita a răspuns:

Tessi, Cindy, Blackie, Bruno, Bubu, Dali, Happy, Lola, Lala, Lord, Lisa, Ema, Ozy, Ita, Sheena,

| XoxoMariii a răspuns:

Pai pentru baieti : Shumi *se citeste şumi*, Boby, Max, Bruno, Tzutzu, Astro, Ace, Aky, Gody, Ian, Domby acestea sunt nume cunoscute de mine big grin si pentru fata : Aida, Ema, Ely, Twety, Lulu, Nela, Pucca, Tesa, Rosa, Sisi, Ella, Nymph *se citeste nimf * si cam atat happy funda?

| CosminCSM00 a răspuns:

Mi-am luat si eu de curand un ciobanesc carpatin si eu i-am spus Max, iar nume de catele sunt multe
funda?

| dement0r a răspuns:

Mi-am luat si eu un caine ciobanesc acum 2 luni si i-am spus Marckbig grin

| RaMonaaaBaa a răspuns:

Mereu mi-am dorit un huskysad dar...nu.i pot oferi spatiul necesar ...mi.ar fi placut sa.i pun numele Ice :X

| christaxdd a răspuns:

Pai avem asa:
baieti:
Boy
Aron
Arthur
Lord
Toto
Barry
Blue
Don
Elliot
Joy

si la fete:
Jessy
Daisy
Dolly
AlysHia
Sisi
Alpha
Lexxy
Maggie
Ginger
Missy
Sophie
Chesela

si pot continua pana la nesfarsit. fundita?:Xpuppy dog eyes?

| LoreRaya a răspuns:

Eu am un chihuahua(fata) pe care am numit-o Raya big grin