| Dema a întrebat:

Vreau vara asta sa fac ceva sa scap de pistrui. Am cautat pe google si am gasit o reteta din suc de lamie si otet am incercato dar ma ustura rau. Si am decis sa incerc ceva ce ma va ajuta 100%. Cine a putut sa scape de pistrui sau macar stie pe cineva care a scapat imi poate da reteta? Voi fi recunoscatoare celui care ma va >>ajuta.
pup:*

Răspuns Câştigător
| quake a răspuns:

Eu am incercat o luna cu lapte si nu mai am decloc iti pui lapte pe fata si ramai 15 minute cu lapte pe fata

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te mai omorî atât. Dacă nu cedează până la vârsta de 18 ani, numai cu o terapie cu lumină pulsativă îi poți veni de "hac"!
Mie îmi sunt simpatice persoanele pistruiate. Am avut și eu în copilărie, deveneau și mai vizibile când mă bronzam. Acum numai am!
Pa, pa.

| any23 a răspuns:

Poti sa incerci cu castraveti, acum ceva vreme am vazut un reportaj la tv unde scria ca trec cu castraveti!winking i pui pe fata si stai ceva timp cu ei iar mai apoi iti tamponezi fata cu o felie noua de castravete! mult succes sa imi zicedaca a mers :*