| Any_6060 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un bichon maltez cu pedegree dar problema este ca nu stiu de unde. Imi poate recomanda cineva o canisa buna? Pe internet sunt tot felul de anunturi, dar nu vreau sa imi iau un catel de la vreoun samsar. Vreau sa fie sanatos catzelul.

Răspuns Câştigător
| Giovanna a răspuns:

Cu pedigree nu costa 200 ci minim 700 pana la 1000 euro happy daca esti dispusa sa dai atata, iti recomand Lora's maltese, are site Lora's dream of white parca se mai cheama, sunt cei mai ok dar iti spun din start ca ofera la 1000 euro necastrat! Cauta pe google Lora's maltese sau Lora's dream of white si ar trebui sa apara

2 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

De ce sa dai 200 de euro cand poti lua pe gratis, de la adaposturle din zona.
Te rog frumos sa nu cumperi ci sa adopti.

| Any_6060 explică:

Da stiu, Marina ca sunt, dar eu vreau un bichon maltez de rasa. De aceea am si postat aicia intrebarea daca stie cineva vreo canisa serioasa, deoarece nu vreau sa fie bolnav catzelu sau sa arate doar cand e mic ca si un bichon.