| SanduAlex a întrebat:

Ma poate ajuta cineva in legatura cu mancare unu pui de Shih Tzu in varsta de o luna? Ce trebuie sa ii dau? Si ce sa ii fac sa numai planga intruna?

Răspuns Câştigător
| omy_9418 a răspuns:

Ti-am scris si eu un raspuns inainte dar nu s-a publicat, ma rog
du-te la un pet shop
royal canin si-tzu e in jur de 0-30 lei/kg
purina dog chow este ceva mai ieftina in jur de 10-11lei/kg,
(nu ii da pedigree este cea mai nociva mancare)
dac nu vrei mancare uscata poti sa iei ficatei de pasare si ii fierbi si ii dai supa inmoaie bucatele de paine, si o v-a manca, daca are o luna ii este dor de mama ei, presupun ca ai achizitionat-o recent, joacate cu ea, si in max o saptamana sau doua se v-a acomoda

1 răspuns:
| AntiNoobs a răspuns:

Royal Canin Junior si joaca-te cu el/ea.
Sper ca te-am ajutat. FUNDA?