| Luuuv a întrebat:

Buuna! As dori daca stitsi si daca puteti sa-mi dati, un site unde se gasesc poze frumoase, asemanatoare cu glittery.pl. Poate fi si forum numai sa aiba poze frumoase cu vedete, animale, orice :*.
http://xitsme.sunphoto.ro/0x_Pic_-_Picatura_HeRe/2658817 0
Aceasta poza este un exemplu. Este luata de pe un site dar, nu stiu care.

Răspuns Câştigător
| b342 a răspuns:

Http://www.deviantart.com/;) iar la Search Art alegi categoria.De exemplu :sad.iti va da imagini triste. Dar sa nu scrii niciodata in romana pentru ca site-ul este in engleza;) sper sa-ti placa;))

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunphoto