| BlondicaTha a întrebat:

Cam cat ar costa un caine Chow Chow?

10 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Peste 150e unul cu pedigree, ba chiar de la 200e. Cel mai bine dai atat, dar stii ca e 100% de rasa(ped-ul dovedeste lucrul asta), ca e sanatos(masculii si femelele folosite la monta sunt testati ca sa nu trimita unele boli) si stii sigur cum va arata si ce temperament va avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite,http://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/chow-chow/
Te pup!

| liceu a răspuns:

Pai e cam scump. dar aici depinde si de unde il cumperi. sau macar sa iei de la cineva care ar putea sa negocieze pentru pret

| Betyskumpik a răspuns:

In jur de 500 euro

| Roxy5199 a răspuns:

Intre 1000-2000 lei daca vrei pui la adult e intre 2000-4000 lei

| DeCeSaVaSpun a răspuns:

E super scump!(cei care au raspuns au dreptate).

| Cualpco a răspuns:

Pai cam mult. vreo 2000 de lei puii si 4000 de lei adultii. Daca vanzatorul e mai ingaduitor puteti negocia la un pret mai mic.winking

| Ghica_Sebastian_1992 a răspuns:

Intre 1000-2000 lei daca vrei pui. La adult ar costa cam 2000-4000 lei.

| SmileForMe12 a răspuns:

Intereseaza-te pe Google. happy