| printessalinutza a întrebat:

Cam cat costa un bishon maltez plizz mama si tata vor sa-mi ia unul!?

1 răspuns:
| adi_9709 a răspuns:

Cel mai ieftin pe care l-am avut eu era 5-6 milioane.La real sunt multi da cam scumpi.Iai de la un crescator autorizat.

Informatii:
1:periel de 2 ori pe zi
2:curatal macar o data la ochi (de chesti acea galbena) altfel va putea orbi
3:dul la veterinar o data pe luna si fai control la dantura (poate creste stramba)
4:este un catel foarte jucaus
5:se adapteaza la bloc casa orice si e potrivit pentru un copil

Bafta!big grin