| Jiminnnn a întrebat:

Cam cat costa vaccinurile unui caine in jur de 7 luni? mentionez ca are decat primele vaccinuri (facuta la 7 saptamani) iar atunci nu i-am mai facut.

Răspuns Câştigător
| Rocsid a răspuns:

Pai la varsta asta e cam imposibil sa il mai imunizezi din cate stiu eu...Cate din primele vaccinuri i le ai facut? ca este o schema cu 5 vaccinuri iar ultimul este antirabicul...Antirabicul este obligatoriu in Romania sa il faci in fiecare an.
Costul unui vaccin antirabic difera de la firma si la cabinet...
Poate fi 15 lei si poate ajunge si pana la 50 si ceva de lei.
dar e decizia ta care ii cumperi.eu la al meu i-am dat cu 15 lei.