| Reea6 a întrebat:

Care dintre mascul si femela la veverite se imprietenesc mai bine sau mai repede cu stapanul? el pot ajunge sa vina la tine cand o chemi sau sa se ataseze foarte mult de tine(stapan)?

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Da bineinteles, te vor recunoaste!

2 răspunsuri:
| Doctorfishadi a răspuns:

Nu cred, sunt animale salbatice, se pot imprietenii atat femela cat si masculul cu tine, dar nu asemenea unui catelus, vei avea ceva de lucru pana se obisnuiesc cu tine!

| Reea6 explică (pentru Doctorfishadi):

Stiu ca nu se pot imprietenii asa usor dar ma refeream daca in timp pot ajunge "sa te recunoasca", cand te vad sa vina la tine sau tot felul de lucruri din astea?

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Reea6):

Da bineinteles, te vor recunoaste!