| Pooc a întrebat:

Care dintre Terra Nova, Saint Bernard, Ciobanesc Caucazian, Malamut de Alaska, Ciobanesc de Berna, Leonberger e mai ieftin? [ am pus cam multi, scuze dar toti imi plac si nu stiu pe care sa-l cumpar asa ca m-am gandit dupa pret ]

2 răspunsuri:
| Pufarinee a răspuns:

Daca cumperi un leonbenger o sa traiasca vreo 5 sau 7 ani.mai bine tiai lua un ciobanesc de berna nu stiu cat costa dar cred ca costa vreo 7 milioane dar nu conteaza pentru ca ciobanescul de berna e foarte destept.deci nu ar trebui sa iei un caine dupa suma de bani pentru ca el te va face fericit deci e bine sa-ti iei un ciobanesc de berna

| Madiiii a răspuns:

Saint bernard eu ambig grin vrei pui?laughingrolling on the floor