| maraflorin a întrebat:

Stiti la ce pret ajunge un pui de Malamut de Alaska? Dar unul de Ciobanesc Caucazian? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Anduta_1569 a răspuns:

Un Malamut de Alaska poate depasi 1000 euro, pornind de la 200-300 euro, iar un Ciobanesc Caucazian la fel.Aceste preturi sunt valabile doar in cazul in care mergi la un crescator serios, care are mereu caini putini, dar de calitate, de rasa pura(cu pedigree).In cazul in care nu vrei un caine pentru expozitii, gasesti la 200 euro din ambele rasehappy.

2 răspunsuri:
| LiviuuuXD a răspuns:

Puiul de Malamut costa vreo 3-4 milioane iar Ciobanescul de vreo 6 milioane, dar cum a zis LovePhantom, depinde si de cine ti-l vinde.

| Acaikus a răspuns:

Cel de Malamut circa 100-200 lei iar cel Ciobanesc Caucazian poate ajunge si la 700 de lei depinde cine ti-l vinde