| Danielamd a întrebat:

Care e cel mai straniu lucru care voua vi s-a intamplat?tongue

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Am auzit cum ma striga o vecina care era moarta-si n-am auzit doar eu.

| ğözde a răspuns:

Cand am auzit ca ma stirga matusimea la miezul noptii [si cum se face ca matusimea nu iese afara nici la 8 seara] in fine, a doua zi i-am spus lu' mama si a zis ca alea care ma strigau erau iele[femeie nemaritate si neimpacate, care daca raspunzi, ramai mut ]

| Razvanboss01 a răspuns:

Cand a murit stra-bunica mea tot boceam acol langa ea dimineata si am vazut ca a dat din mana...nu e ea asa da so simpti pe pielea ta...