| DragonWasp a întrebat:

Care e cel mai straniu lucru care vi s-a intamplat si care v-a facut sa va simtiti paranoici? : ))

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă deci eram cu văr-meu -de 17 ani- singuri acasă şi am vrut să punem un film de groază...şi pur şi simplu, în timp ce era deschis doar sfântul Google a început o muzică din aia de pian, ca din filmele horror...şi apoi s-a oprit. El a crezut că eu am făcut o glumă, dar şi eu credeam la fel şi era 2 noaptea şi muream amândoi de frică wtf
Bineînţeles, nu ne-a crezut nimeni, aşa cum n-o vei face nici tu:v

5 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Cand pc-ul da blue screen. Sau cand Hdd-ul incepe sa cancane.hee hee

| LaughingKarima a răspuns:

La un moment dat am stat la un hotel pentru cateva zile. In prima noapte cineva imi batea insistent in usa. Prima data am vrut sa merg sa vad cine e dar a inceput din ce in ce mai tare sa imi bata in usa si mi se incercase si clanta. Timp de 20 de minute! De atunci trebuie sa am usile inchise in toata casa si toate luminile de pe holuri aprinse.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când am aflat că Seth a supraviețuit!

| LittleA a răspuns:

Cand m-am uitat la un episod din,, Hartuitorii,,. De atunci intreb in fiecare seara daca am incuiat usa si adorm greu pana ma asiggur ca u e nimeni in camera. Poate ca mi-e frica si de intuneric laughing