| Blanketation a întrebat:

Care e jucaria voastra de plus?

Răspuns Câştigător
| Opt1k a răspuns:

Pai...nu ma mai joc cu jucariile.de pe la 11 ani.insa ursuletul meu preferat a ramas Pufaila.are 10 ani vechime. e batran saracu!

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un ursuleț alb cu năsuc roșu și veșnic este cuminte.
Pa, pa.

| NoName1234 a răspuns:

Cand eram foarte mica, preferatul meu era un iepuras verde (atunci locuiam in anglia) si cand m-am dus cu mama sa o luam pe sora mea de la scoala (in anglia se face scoala de la 4 ani) l-am uitat langa poarta.
Si inca mai tin minte totul!(am o memorie buna) tongue
Can ajunsesem acasa imi amintiseram ca l-am uitat...
Mama stiind cat de mult tin la el s-a dus sa il caute.
Dar nu la gasit.
Am pland mult atunci...tongue ca eram mica.(aveam cred ca 3 ani pentru ca tin minte ca sora mea nu era demult la scoala si ea e cum un an mai mare ca mine)
Si apoi pe la 4-5 ani aveam un catel roz preferat...big grin O chema PuppyPrincess si avea o coronita si toate cele.happy
Inca o mai am pe undeva in camera la mine happy
Imi amintesc si asta la magazin cand o rugam pe mama sa mi-l cumpere...
happy big grin

| PredatoR a răspuns:

BAAAA! terminati cu intrebarile aste aiurite ca s-a dus de tot site-ul asta angry Nu inteleg cu ce te-ar ajuta intrebarea asta... thinking

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Eu am un urs cam atat de mare: http://admin.art-floris.ro/pictures/produse_picture/Urulet_Plus_Mediu_.jpg E Galben si il cheama Bruno :-X

| aaaa12345 a răspuns:

Iepurica eu un ursukas dragut

| xtina a răspuns:

Pai am o albinutza de plus si o cheama Bizuu :X. A ta care e?

| GuessWho a răspuns:

Stii cand am implinit anul` acesta 14 ani...am primit dl prietenii mei un hipopotam laughing roz. l`am numit Berry:X
Nu este noapte sa nu dorm cu el:X
SI nu neaparat pentru ca sunt imatura ci e de la eilove struck e important pentru minehappy:X

| Malo a răspuns:

Aveam una si se cheama Lucho happy e din Los Lunnishee hee Acum am 23 de ani si. inca o am blushing. fundita?

| Luori a răspuns:

Am o singura jucarie de suflet, de la 3 ani din Belgia sau Japonia; un urs marisor panda.

| pwp a răspuns:

Jucaria mea de plus preferata care inca o mai am e ursul gimgi!love struck

| Ana a răspuns:

Un ursulet mic de plus

| All3 a răspuns:

UN ursulet(are rochie roz deci e fata) pufos pe nume Puppyta.

| gwen4u5 a răspuns:

Cand eram mica aveam un ursulet de plus. I-a cazut un ochi insa tot preferatul meu era.Il chema Cocolino:X.

| Ego a răspuns:

Un cainee mareelove strucklove strucklaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai unic ursulet de plus... e din republica moldova si e preferatul meu. e mov cu roz.nu am mai vazut asa pana acum.in plus e de la o persoana foarte speciala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata?hee hee un ursulet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un tigru alb bengalez. il cheama leo.si am creat un fel de lume a jucariilor. incercati si voi! facetiva propria lume a jucariilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care e id-ul tau yoany?

| MEMO a răspuns:

laughing Jucarie de plus esti fata nu? rolling on the floor

| xPikaChux a răspuns:

Eu am un tigru alb bengalez. il cheama leo.si am creat un fel de lume a jucariilor. incercati si voi! facetiva propria lume a jucariilor!

| elyeliana a răspuns:

Un rinocer ca pielea finahappy...pe nume Nooky